Yalı hurdacı

1 minute, 1 second Read

Yalı geri dönüşüm firması olarak her tür hurda raf alıyoruz. Yalı’nın  tümünde az kullanılmış eşyalar ve hurda alımında malzemenin bedelini diğer firmalardan daha yüksek fiyatlar ile ödemekteyiz.

 

Dönüşümsan hurdalarını satmak isteyenlere yedi gün hizmet veriyor. Tonajlı hurda malzeme alışverişlerinde yüksek fiyat uygulamaktayız.

 

Yalı  bölgesinde hurda metal dönüşümü yapan tesisimiz bulunmaktadır. Hurdanızı konumunuzdan alıyoruz. Ne kadar hurdanız varsa şimdi Dönüşümsan aşağıdaki telefonlar yardımıyla irtibat kurarak 3 dakika geçmeden size özel fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Yalı’da uygulanan hurda fiyatlarıyla hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Hurda malzeme alımlarında sektördeki yılların kazandırdığı bilgi ile profesyonel hizmet vermekteyiz.

 

Dönüşümsan deneyimleriyle yalı  çevresinde hurda alım satım ve geri dönüşüm işlerini profesyonellikle devam ettirmekteyiz. Yalı’da hurdacı işyerlerinden biri olmanın keyfini paylaşmaktayız.

 

Hurda alımı yaparken tutarını tartarken hesaplıyoruz. Yalı  hurdacısı olarak hurdacılık yapıyoruz. Yalı  da hurdacılık yapan depolar arasında hizmetlerimiz ile tercih ediliyoruz

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X
Call Now ButtonŞimdi Arayın