Küçükyalı mahallesi mektep caddesi er sokak No 3/ dükkan1
0 532 135 63 50
info@enyakinhurdaci.org

Söğütlüçeşme hurdacı

Anadolu yakası Hurda Alanlar

Söğütlüçeşme Hurda alımlarınızı problemsiz bir biçimde ev iş yerlerde yapıyoruz. Her nevi hurdalarını Söğütlüçeşme  hurdacılık işi olarak alım yapıyoruz. Tüm malzemelerinizi sizlere tekrar geri dönüşüm olarak geri kazandırıyoruz. Söğütlüçeşme  Hurdacı olarak tüm eski eşyalarınızı ve malzemelerinizi şirketimiz ekonomiye tekrar dönüştürme yaparak tekrar kazandırıyor. Profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Bir çok araç ve iş makinelerimiz ile ev ya da depolarda problemsiz alım yapıyoruz.

 

Hurdacılık alanında oldukça profesyonel ve uzman sistemlerimiz ile tüm demir , bakır , alüminyum , kurşun , krom gibi pek çok madenleri problemsiz olarak alıyoruz.  Siz müşterilerimiz artık çok basit yöntemler ile bize ulaşıp tüm hurda ve malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz.

 

Bina Yıkımı gibi geri dönüşüm , hurdacılık işi , gibi pek çok departmanda hizmet sağlamayı başaran şirketimiz sizlere bütün hizmetlerde kolaylıkla hizmet vermektedir. Söğütlüçeşme Kablo Hurdası , gibi pek çok faaliyetlerde bulunan firmamız alanında öncü şirket olma yolunda durmaksızın ilerlemektedir. Söğütlüçeşme Hurdacılık alanın’da markalaşan senede yoğun derecede çöpe atılan malzemeleri tekrar ülkemize tekrar kazandırmak gerçekten bizleri memnun etmektedir. Söğütlüçeşme Geri Dönüşüm olarak sizlere daima uzman olarak hizmet sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat
Call Now ButtonŞimdi Arayın