Küçükyalı mahallesi mektep caddesi er sokak No 3/ dükkan1
0 532 135 63 50
info@enyakinhurdaci.org

Şenesevler hurdacı

Anadolu yakası Hurda Alanlar

Şenesevler  Hurdacı  tüm hurda ve eski eşyalarınızı cazip fiyatlara alım sağlamaktadır. Şenesevler  Hurdacı olarak Evlerinize veya iş yerlerinize yönlendirmiş olduğumuz aracımız ve personellerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Şenesevler  Hurdacılık şirketimiz sizlere kurumsal hizmet sağlama hedeflerine durmadan devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin tüm hurdalarını piyasa değerinde alım yapmaktayız.

Şenesevler Hurda Fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimize şirketimiz tarafından tüm hurdalara fiyat teklifi yapılmaktadır. Şenesevler Hurdacı olarak siz değerli müşterilerimizin tüm hurdalarını uygun fiyatlara alım yapmaktayız. Ve değerinde alım yapmaktayız. Tüm sökülmesi gereken hurdaları sorunsuz bir şekilde söküm işlemi yapmaktayız. Son model ekipmanlarımız sayesinde şirketimiz sizlere profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Türkiye genelinde bir marka haline gelmiş olan Şenesevler Hurdacılık şirketimiz sizlere çok daha iyi bir hizmet sağlamak için devamlı olarak büyümeye devam etmektedir.

 

Şenesevler  Hurda Fiyatları konusunda siz müşterilerimize memnun olacağınız bir hizmet sağlamaktayız. Türkiye genelinde büyük bir şirket haline gelmemiz daima siz müşterilerimize sağlamış olduğumuz kaliteli hizmeti sayesinde şenesevler Hurdacılık sektöründe tam 20 yıldan beri sizlere kaliteli kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Şenesevler  Hurda olarak daima siz müşterilerimize profesyonel bir hurdacılık hizmeti sağlamaktayız. Demir , Bakır , alüminyum , kurşun , Prinç , Karton , Plastik , Sarı , bu saydığımız metal ve bir çok maden ve demir geri dönüşüm konusunda hizmet sağlamaktayız.bizimle iletişime geçmek için telefon edin hemen geri dönüş yapalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat
Call Now ButtonŞimdi Arayın