Küçükyalı mahallesi mektep caddesi er sokak No 3/ dükkan1
0 532 135 63 50
info@enyakinhurdaci.org

Sancaktepe Hurdacı

Anadolu yakası Hurda Alanlar

Evlerimizde ve iş yerlerimizde işe yaramayan yer kaplayan gereksiz eşyalarınız varsa bunları nakit paraya çevirebilirsiniz.

Hurda alan firmalar Sancaktepe hurdacı ile iletişime geçebilirdiniz. Bu firmalar hurdalarınızı değerinde satın alarak nakit para ile ödemelerini peşin olarak yapmaktadırlar. Böylece bir nebze de olsa nakit para kazanmış olursunuz. Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun Hurda alım satım firmaları sizlerin adresinize kadar gelip hurdalarınızı teslim almaktadırlar.

Sancaktepe Hurdacı

Her türlü hurda alımı için bize ulaşın.en yüksek fiyatı burda bulmanız mümkün.müşteri memnuniyeti ilk hedefimiz olup hizmet vermeye devam ediyoruz.Sancaktepe hurdacı her türlü hurdayı alıyoruz.

Amacımız;Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü bağlar kurmak. Farklı iş modelleri geliştirerek beklentileri aşarken iş süreçlerimizde mükemmellik kültürünü oluşturmak.

Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin değerlerine itibar etmek. Evrensel değerlere bağlı, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerini yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Arayın
Open chat