Orhantepe hurdacı

1 minute, 10 seconds Read

Demir türevli hurdalar, Alüminyum, Bakır gibi tüm çeşitlerde Orhantepe  hurdacı  olarak alım yapmaktayız. Satmak istediğiniz hurdanın kilosu her ne olursa olsun firmamıza arayabilir ve aynı gün içinde en hızlı şekilde hizmet alırsınız. Satın aldığımız hurdalar için müşterilerimize anında nakit ödeme yapmaktayız. Sizden gelen çağrılarda hemen bölgenize ulaşmaktayız.orhantepe hurdacı hizmetleri için en yaygın ve geniş kadrolarla çalışıyoruz. Hurda alım satım işleri haricinde hurda söküm ve hurda satım desteğimizde bulunmaktadır.

Hafta içi ve hafta sonu bölgeden sürekli hurda alımı yapmaktayız. Orhantepe  hurda alanlar olarak hem evsel atık ve hurdaları hemde sanayi alanında çıkan hurdaların alımlarını yapıyoruz. Adet ve kilosu her ne olursa olsun tüm hurdalarınıza talibiz.

Orhantepe hurdacı  olarak demir, bakır, sarı demir, alüminyum, çinko hurda, kablo, çelik saç torna talaşı, zamak antimiyon hurdaları, krom ve nikel hurdaları, kurşun hurdaları dahil tüm türlerde alım yapmaktayız. Geri dönüşümü mümkün olan bu madenler için sizlerde kazanç elde edebilirsiniz. Kullanmadığınız ve atıl hale gelmiş tüm çeşitler için bizi arayın hemen nakit ödeme yaparak satın alalım

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X
Call Now ButtonŞimdi Arayın