Küçükyalı mahallesi mektep caddesi er sokak No 3/ dükkan1
0 532 135 63 50
info@enyakinhurdaci.org

Namık Kemal hurdacı

Anadolu yakası Hurda Alanlar

Namık Kemal  hurdacısı olarak hurda malzeme ticareti yapıyoruz. Namık Kemal de hurda alan işyerleri içerisinde lider konumdayız. Namık Kemal hurdacı firmamız Dönüşümsan size gece gündüz hizmet veriyor.

 

Namık Kemal hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Hurdanızı konumunuzdan alıyoruz. Tüm hurda eşyanız için vakit kaybetmeden firmamız ile bağlantı kurup en geç üç dakikada fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Hurdanın hesaplanan bedelini peşin para ile ödemekteyiz.

 

Miktarı yüksek hurda eşya satanlara yüksek fiyat uygulamaktayız.

uygulanan güncel hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapmaya devam etmekteyiz. Alanında uzman Namık Kemal hurdacı olarak yükseltilmiş fiyatlar ile hizmetimizi beğeninize sunuyoruz.

 

Hurda eşya alım satımlarında tecrübe ile hurda malzemenizi değerinde alıyoruz.

Namık Kemal adresten her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler arasında yer alıyor. Yirmi altı yıldan bu günlere on binlerce ton sarı pirinç malzemeyi geri dönüşüm ile yerli ekonomiye kazandırabildik. Hizmetlerimiz ile doğaya daha az zarar verildi.

 

Bu sebep ile hurda atık satmak amacıyla mobil hattımızı tuşlamanız yeterli olacaktır. Okuduğunuz gibi hurdacılık geleceğe yarar sağlamaktadır. Sizde dilerseniz hurda malzemelerin satışını yaparak Türkiye’nin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

 

Namık Kemal hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Şimdi numaramızı tuşlayarak, en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı nakite döndürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat
Call Now ButtonŞimdi Arayın