Küçükyalı mahallesi mektep caddesi er sokak No 3/ dükkan1
0 532 135 63 50
info@enyakinhurdaci.org

Maltepe Hurdacı

Anadolu yakası Hurda Alanlar

Maltepe Hurdacı

Maltepe  Hurdacı Sizlere Hurda Alımında Güvenilir ve Size En Uygun Hurda Alım Teklifi Sunan Firmamızı Hemen Arayın. Yıkım ve Söküm Hizmeti Vermekteyiz.

Türkiye’nin Lider Hurdacı Firması Sizlere En Uygun Fiyattan Hizmet Sunmaktadır.Firmamız Fabrika Bozumu,Fabrika Yıkımı Yaptığı Gibi Tüm Fabrika Malzemelerini Değerinden Almaktadır.

Hizmet Anlayışımız Müşteri Memnuniyetini Kendisine Misyon Edinmiş Firma Olarak  Türkiye de Hizmet Vermektedir.Hem Hurda Olarak Hem Kullanıma Uygun Tüm Değerli Malzeme Çatı Makası,Çelik Konstrüksiyon,Soğutucu Grupları,Makineler,Rafların Alımını Yapmaktayız.

Firmamızın Hizmeti Hem Hurda Alımı Hem Hurda Olmayan Kullanıma Uygun Değerli  Malzemelerin Alımını Yapmaktayız.

Başlıca Raf Ağır Yük Rafı,Chiller Grubu,Sandviç Panel,Elektrik Panoları,Regülatör,Jeneratör,Endüstriyel Mutfak Ekipmanları,Trapez Sac,Vinç,Portif,Torna Tezgahları,Başta Olmak Üzere Tüm Kullanıma Uygun Ekipmanların Alımını Yapmaktayız.

Firmamız Hem Hurda Alımı Yaptığı Gibi Hem Diğer Malzemelerin de Alımını Yaparak Tek Bir Firma İle Sizlerin Tüm Hizmetlerini Tek Firma Olarak Yerine Getirmekteyiz.

Maltepe Hurdacı Olarak da Bu Bölgeden ve Civarından Hurda Alımı Yapmaktayız.

Aldığımız Hurdalar Demir Hurdası,Hurda Bakır,Hurda Kurşun,Hurda Sarı, Hurda Kablo,Hurda Alüminyum,Hurda Krom,Hurda Çinko Alımı Yapıyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Arayın
Open chat