Küçükyalı mahallesi mektep caddesi er sokak No 3/ dükkan1
0 532 135 63 50
info@enyakinhurdaci.org

Haydarpaşa hurdacı

Anadolu yakası Hurda Alanlar

Hurda malzeme alımında uzun yılların tecrübesiyle kurumsal vermekteyiz.

 

Hurda alımı yaparken bedelini yerinde nakit para ile ödüyoruz. Haydarpaşa’da hurda alan yerler içinde ikinci el eşya almaktayız.

 

Haydarpaşa piyasasından yüksek hurda fiyatları ile hurda malzeme alımı yapmaktayız. Ne kadar hurda malzemeniz olursa olsun şimdi cep telefonumuzu tuşlayarak 4 dk içerisinde size özel fiyat teklifi alabilirsiniz. Nakit paraya çevirmek istediğiniz her çeşit hurdaları yerinden alıyoruz. Haydarpaşa’daki hurdacılar içerisinde hizmetlerimizle öncüyüz. Toptan hurda ticaretinde piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Haydarpaşa  hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

 

En iyi Haydarpaşa  hurdacı firması olarak benzersiz hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. Haydarpaşa çevresinde hizmet veren Kumsal Metal öncülüğünde Haydarpaşa  çevresinde hurda alım ve geri dönüşüm işlerini kurumsallıkla birleştiriyoruz. Kumsal Metal sizlere yedi gün hizmet sunmaktadır.

 

Haydarpaşada hurda metal ve plastik dönüşümü yapan tesise Haydarpaşa  şehir merkezinin kullanılmış ofis mobilyası ve hurda eşyalar almaktayız.

. Her miktardaki hurdanızın nakliyesi için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Sorun değil çözüm üreterek daha çok kazanmak istiyoruz. Yirmi altı yıllık deneyim ile faaliyet alanımıza tazelik getirmeye devam etmekteyiz. En yakın Haydarpaşa hurdacı firması olarak hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Profesyonel Haydarpaşa hurdacı ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda satışı yapmak amacıyla bizi çaldırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat
Call Now ButtonŞimdi Arayın