Küçükyalı mahallesi mektep caddesi er sokak No 3/ dükkan1
0 532 135 63 50
info@enyakinhurdaci.org

Cumhuriyet hurdacı

Anadolu yakası Hurda Alanlar

Elinizdeki hurdaları satmak için hurda alan yerler arayışında olabilirsiniz. Ancak sıradan, gelişigüzel seçimler sizlere sorun yaratabilir. Ekonomik yönden sorun yaşamamak için doğru hurdacı firmaları ile çalışmanızı önermekteyiz. Öncelikle doru tartı işlemi yapacak, ödemenizi anında nakit olarak yapacak güven duyulan yerlerle çalışmaya özen gösteriniz.

Sokak hurdacılığı ülkemizde neredeyse son demlerini yaşamaktadır. Eskisi gibi el arabası yada araçlarla sokaklarda gezen hurdacı bulmak pek mümkün değildir. Bir çok hurda alım satım yapan firma telefon ve çağrı üzerine hizmete geçmiş durumdadır. Bu nedenle hurda alan yerler arayışınızda internet üzerinden sizin bölgedeki firmalara ulaşarak çözüm sağlayabilirsiniz.

 

Cumhuriyet Hurda alan yerler olarak en kazanın diye en iyi hizmeti sunmaktayız. Bakır hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurdalar, kablo hurdası ve diğer tüm maden ve metal hurdalarda alım yapmaktayız. Hurda satmak istiyorum diyorsanız bizlerden fiyat teklifi almadan karar vermeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat
Call Now ButtonŞimdi Arayın