Küçükyalı mahallesi mektep caddesi er sokak No 3/ dükkan1
0 532 135 63 50
info@enyakinhurdaci.org

Çekmeköy hurdacı

Anadolu yakası Hurda Alanlar

Çekmeköy de geri dönüşüm işi yapanlar içinde her türden hurda almaktayız. Hurdanızı yerinizden almak amacı ile Çekmeköyde hurda toplama merkezi açıyoruz.

 

Hurda malzeme alım satımlarında yılların tecrübesi ile kurumsal veriyoruz. Çekmeköyde hurda hurda depoları içerisinde lider konumdayız.

 

İşinin ehli Çekmeköy  hurdacı olarak hurdacılık yapmaktayız.  Çekmeköy’de hurda malzeme alımı yapan şirketlerden biri olarak hizmet detaylarını hurda malzeme satmak isteyenler için bu yazımızda bir araya getirdik. Dönüşümsan deneyimleriyle Çekmeköy’deki hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerini profesyonellikle devam ettirmekteyiz.

 

Çekmeköy  hurdacısı Dönüşümsan sizlere durmadan hizmet vermektedir. Çekmeköyden hurda malzemeler ve kullanılmış eşyalar almaktayız.

 

Hurda malzemenizin edeceği parayı öğrenmek için şimdi cep telefonumuzu arayarak dört dakika geçmeden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Satışını yapmak istediğiniz hurda malzemenin tutarını tartarken hesaplamaktayız. Çekmeköy anlık hurda fiyat listesi ile alım yapıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda Çekmeköy  piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Çekmeköy hurdacısı firmalar içindeyiz. Hemen Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat
Call Now ButtonŞimdi Arayın