Küçükyalı mahallesi mektep caddesi er sokak No 3/ dükkan1
0 532 135 63 50
info@enyakinhurdaci.org

Bahariye hurdacı

Anadolu yakası Hurda Alanlar

Bahariye’ de geri dönüşüm işi yapanlar arasında her çeşit hurda raf almaktayız. Değerlendirmek istediğiniz ne kadar hurda malzemeniz varsa çok vakit geçmeden firmamız ile iletişime geçerek 5 dk içerisinde fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Dönüşümsan tecrübesiyle hurdacılık işlerinin değişmesini sağlamaktayız. Hurdanızın tutarını tarttıktan sonra sunduğumuz teklifteki fiyat listesiyle hesaplıyoruz.

 

Bahariye hurda ve geri dönüşüm tesisleri içerisinde eşsiz avantajlı hizmetlerle öncülük ediyoruz. Bahariye ’de hurda alan firmaların en hızlısı olmanın sevincini personellerimiz ile paylaşıyoruz. Hurda alımında deneyimle piyasanın üzerinde fiyat teklifi sunabiliyoruz.

 

Bütün hurdalarınızı konumunuzdan bizzat gelerek alıyoruz. Bahariye’nin bütün sokaklarında kullanılmış eşyalar ve hurda alımı yapıyoruz. Bahariye anlık hurda fiyat listesi ile hurda malzeme alımı hizmeti vermekteyiz.

 

Bahariye  hurdacısı Dönüşümsan hurda malzemesi olanlara 7/24 hizmet sunmaktadır. Bahariyede hurda metal dönüşümü yapan dökümhaneye sahibiz.

 

Alanında uzman Bahariye bölgesi hurdacı firma olarak prensipli hurdacılık hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Toptan alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Bahariye hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat
Call Now ButtonŞimdi Arayın