Küçükyalı mahallesi mektep caddesi er sokak No 3/ dükkan1
0 532 135 63 50
info@enyakinhurdaci.org

Ayrılıkçesme hurdacı

Anadolu yakası Hurda Alanlar

Ayrılıkçesme hurdacı merkezi olarak Metal Hurda  hurdaların bütününü iyi fiyat ile alır. Hurda satış anlaşması yapmadan telefon edin ve hurdanızın gerçek değerini öğrenin. Bundan dolayı Ayrılıkçesme hurdacı iletişim numarası yolu ile telefon edin. Çünkü yurt genelinde olduğu gibi bu ilde de pet şişe hurdası(temiz), şantiye malzemesi, soyma bakır ve lama bakır imalat artığı elektrolitik hurdaları için karşılığının gerçek değerini biz sunuyoruz.

Üstelik  Kadıköy de hurda alan mesai arkadaşlarımızı ani bir şekilde olduğunuz adrese ulaştırırız. Kadıköy de hurdacı çağırmak isterseniz işte burdayız. Hurda 304 kalite paslanmaz talaşı, pvc kapı, ofset matbaa kalıbı hurdası, çubuk talaşı ve bilgisayar satmak için gün boyunca telefon edin. Çok sayıda hurdacı Kadıköy civarından hurda ticareti için sıraya girmektedir

Kadıköy hurdacı firmaları ve hurdacılar olarak daima hizmetinizdeyiz. Hurdacılık alanında çok uzun süreden beri çalışarak hurda uzmanı olmuş çalışan ile faaliyetler yapıyoruz. Hurda satarken iyi derecede bir getiri kazanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve bağlantı kurun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat
Call Now ButtonŞimdi Arayın